Niezapomniane chwile

Gra wstępna ecstasy to komputerowa gra planszowa stworzona specjalnie dla par, zaprojektowana aby intymne chwile były jeszcze piękniejsze. Grę rozpoczyncie od podania swoich imion, ilości ubrań, które macie na sobie, oraz wpisania Waszych 6 marzeń erotycznych, które chcielibyście aby partner wykonał w trakcie gry.

Plansza gry ecstasy składa się ze 100 pól Gra wstępna z czego większość to tzw. pola zadaniowe - jeśli na nie staniesz musisz wykonać jakieś (najczęściej) erotyczne zadanie lub spełnić marzenie przeciwnika. Do ich realizacji często wystarczą Twoje usta, język i dłoń. Są też pola niespodzianki oraz pola operacyjne oznaczające, iż np. stoisz kolejkę, przesuwasz się o zadaną liczbę oczek do przodu lub do tyłu, wracasz na start itd. O przebiegu gry decyduje kostka oraz karty.

Rzucając kostką przemieszczacie się po planszy o wylosowaną liczbę oczek. W zależności od wybranej planszy, prędzej lub poźniej układ pól doprowadza, iż jesteście nadzy lub ubrani w pojedyńcze elementy pierwotnego stroju. Osoba, która pierwsza dojdzie do mety ma prawo zadecydować jak zakończy się wieczór. ecstasy to gra w której nie ma przegranych.

Dotychczasowi użytkownicy ecstasy twierdzą, że to gra, która uzależnia. A wiesz dlaczego? Podają kilka powodów:

 • w ecstasy do wyboru masz kilka specjalnie zaprojektowanych plansz, dzięki czemu każda rozgrywka jest niezwykle emocjonująca i całkowicie nieprzewidywalna. Na każdej planszy znajdują się pola dzięki, którym na pewno nie będziecie się nudzić, a co ważniejsze, niektóre z nich pomogą spełnić Wasze najskrytsze marzenia. Przebieg gry jest za każdym razem inny. Wszystko to wraz z ładną szatą graficzna i prosta obsługą gwarantują wspaniałą, pełną wrażeń zabawę
 • ecstasy posiada wbudowany edytor, którym możesz stworzyć własne, niepowtarzalne plansze. Możesz sam rozmieścić pola na planszy i zaprosić partnerkę do gry!
  Wkrótce z naszej strony internetowej będziesz mógł ściągnąć nowe plansze stworzone przez nas oraz innych użytkowników gry. Jeśli sam stworzyłeś jakąś planszę podziel się z innymi użytkownikami gry i wyślij ją nam. Chętnie udostępnimy ją innym na naszej stronie internetowej.
 • z gry ecstasy możesz wydrukować dowolną planszę, (również tą zaprojektowaną samodzielnie!). Jeśli więc gra przy komputerze jest dla Ciebie mało romantyczna lub w miejscu gdzie chciałbyś rozegrać partię nie ma komputera, wydrukuj sobie planszę. Jest to znakomite rozwiązanie na wycieczkę rowerową, weekendowy wypad za miasto czy wyjazd na wakacje. Drukujesz wybrane plansze, które możesz schować do portfela. Wystarczy jeszcze zabrać zwykłą kostkę, a za pionki może posłużyć cokolwiek. Taka wyprawa na pewno pozostanie niezapomniana.
  Dzięki skomplikowanym algorytmom wydruki z ecstasy są doskonałej jakości.
 • ecstasy posiada szerego zabezpieczeń dzięki, którym grę możesz bezpiecznie zainstalować na komputerze z którego korzystają również inni użytytkownicy. Jednym z nich jest możliwość ustawienia hasła dostępu, które blokuje grę aby nie mogły jej uruchamiać osoby niepowołane np. dzieci czy młodsze rodzeństwo. Jeśli skorzystasz z tej możliwości, przy każdej próbie uruchomienia programu zostaniesz poproszony o podanie hasła
 • ecstasy wszystkie zdjęcia i opisy przechowuje w jednym zaszyfrowanym pliku co uniemożliwia zapoznanie się z zawartością gry poprzez jego analizę. Dodatkowo ikona ecstasy nie zdradza zawartości programu.
  Dołożyliśmy wszelkich starań aby gra ecstasy gwarantowała pełną dyskrecję. Bez obaw możesz z niej korzystać na komputerze współdzielonym z innymi użytkownikami.
 • ecstasy dostarczana jest w wersji instalacyjnej dzięki czemu proces instalacji aplikacji w systemie jest niezwykle prosty i szybki.
 • bardzo małe wymagania sprzętowe powodują, iż ecstasy działa na wszystkich komputerach z zainstalowanym systemem Windows 9x/Me/NT/2000/XP.

Gra ecstasy gwarantuje udany i niepowtarzalny wieczór. Zagraj w nią z partnerką choć raz, a oboje będziecie myśleć już tylko o tym by jak najszybciej rozegrać nową partię. Dzięki ecstasy Wasze erotyczne pragnienia będą mogły stać się rzeczywistością.

Dlaczego właśnie ecstasy?

 1. 100 pól na planszy z czego większość to pola 'akcji'
 2. kilka plansz do wyboru
 3. edytor plansz
 4. możliwość wydruku dowolnej planszy
 5. zabezpieczenie gry hasłem
 6. zabezpieczenia pozwalające na instalację gry na komputerze współdzielonym z innymi użytkownikami