Zadowoleni użytkownicy

Jaka jest ecstasy? Przeczytaj opinie osób, które już w nią zagrały.

Jesteś użytkownikiem ecstasy? Wyślij nam swoją opinię! Chętnie opublikujemy ją na naszej stronie. Zapewniamy pełną dyskrecję (listy podpisujemy tylko imieniem i miejscowością).

Polecam wszystkim nieśmiałym. Rewelacja!

- Darek, miejscowość nieznana

Przestrzegam wszystkich bo ta gra naprawdę uzależnia. Wszystkie pola to znakomita zabawa, a część z nich pozwala wyrazić nasze fantazje. Podoba mi się estetyczna, nastrojowa szata graficzna. Dzięki możliwości wydruku planszy, grę zawsze zabieramy ze sobą wyjeżdżając gdzieś na dłużej.

- Sonia, Kraków

Znamy się z mężem od jedenastu lat. Razem jesteśmy od czasu liceum. Jak to zwykle bywa po studiach był ślub i dziecko. Z czasem zaczęło mi coraz cześciej doskwierać przyzwyczajenie. Nie mogliśmy siebie niczym zaskoczyć. Nasze intymne życie stało się nudne. Rozmowy o niczym i wieczory przed telewizorem były coraz trudniejsze do zniesienia. O ecstasy przeczytałam przypadkiem w jednym z kobiecych magazynów. Zagraliśmy i był to strzał w dziesiątke. Poznaliśmy wzajemne pragnienia, których latami wstydziliśmy się przed sobą. Ta gra odmieniła naszą miłość.

- Agata, Katowice

Z Magdą jestem już 3 lata. Nasze życie erotyczne zawsze było udane, jednak dopiero gdy zagraliśmy w ecstasy na drugi dzień usłyszałem od niej, że była to najwspanialsza noc w jej życiu.

- Krzysiek, Wrocław

Gdyby nie to, że grę sprzedajecie tylko w internecie, już dawno bym na nią natrafiła. A tak musimy z chlopakiem nadrobić stracony czas ;-)

- Maja, Lubusk

Pare lat temu na zachodzie kupiłem erotyczną grę planszową (zwykłą tekturową). Gra początkowo nas wciągła, jednak ciągle ten sam układ pół na planszy stał się nużący. Od niedawna gramy w ecstasy. Kilka plansz do wyboru to rewelacyjny pomysł. Gra zawsze jest ciekawa i nieprzewidywalna. Jednak prawdziwy majstersztyk to edytor plansz. Dzięki niemu na zmianę z dziewczyną tworzymy nowe plansze, na których później gramy. Wspanaiała zabawa. Gratuluję pomysłu.

- Bodzio, Ełk

Razem z Sebastianem (moim chłopakiem) lubimy rowerowo-weekendowe wycieczki za miasto. Od kiedy mój ukochany zabiera na wycieczki wydrukowane plansze z waszej gry, jeszcze bardziej nie mogę doczekać się weekendów.

- Madzia, Miejscowość nieznana

Już nie muszę mówić partnerce na co mam ochotę. Wysługuję się grą.

- Michał, Warszawa

Jestem pełen podziwu dla twórców ecstasy. Sam pomysł na grę znakomity. Kilka plansz do wyboru oraz szereg nowatorskich pomysłów, jak możliwośc wydruku planszy czy stworzenia własnej, sprawiają że dla mnie gra jest hitem roku. Najbardziej użyteczna dla mnie funkcja to hasło, którym mogę zabezpieczyć grę przed dziećmi. Gratuluję i pozdrawiam.

- Jacek, Aleksandrów

ecstasy jest super, jednak jeszcze lepsza jest jej cena. Kupiłem w sexshopie planszową grę erotyczną wykonaną z papieru. Jej wykonanie było tandetne a cena dwa razy wyższa od ecstasy.

- Maciek, Miejscowość nieznana